Haberler

Kanal İstanbul da kazı zamanı

Kanal İstanbul için plan çalışmaları tamamlandı.Yap-işlet-devret modeliyle yürütülmesi planlanan ve 2018 de yapılması öngörülen proje için Çinli şirketlerle görüşüldü.

Kocaeli Şehir Hastanesi

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel Ortaklığı Başkanlığı tarafından Gama Holding ve Türkerler Holding iş ortaklığıyla hayata geçirilecek Kocaeli Şehir Hastanesinin temeli atıldı.

Istanbul Airshow 2016

11.Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı 06~09 Ekim 2016 | TÜRKİYE - Atatürk Havalimanı 14.Peron.

Haliç'e tüp geçit geliyor

Haliç-Unkapanı Karayolu Tüneli Tüp Geçit Projesi hayata geçiriliyor. 700 günde tamamlanması planlanan Haliç-Unkapanı Karayolu Tüneli ihalesi süreci Temmuz ayı içinde başlatılıyor.

İstanbul 3. Havalimanı

3. Havalimanı İhalesi 3 Mayıs 2013'te İGA yatırımcılarının oluşturduğu; Cengiz, Mapa, Limak, Kolin, Kalyon Ortak Girişim Grubu Kazandı.

Avrasya Tüneli Projesi

Avrasya Tüneli'nin tamamlanmasıyla Kazlıçeşme ile Göztepe arasında halen 100 dakikaya varan seyahat süresinin 15 dakikaya kadar indirilmesi hedefleniyor.

Türkiye nin ilk termal sağlık kasabası

450 bin metrekare alanı ile 250 milyon dolara mal olacak Türkiye nin ilk Nerven Termal sağlık kasabası bolu ya kuruluyor.

Etlik Şehir Hastanesi'nin temeli atıldı.

Etlik`te yapılacak entegre sağlık kampüsü için en iyi teklifi yıllık 319 milyon lira ile Astaldi-Türkerler İş Ortaklığı verdi.

Kanal İstanbul projesi başlıyor!

Kanal İstanbul çılgın projeler arasında yer alan ve yapımı muammaya dönen Kanal İstanbul'la ilgili yeni şehrin ayrıntıları gün yüzüne çıkmaya başladı.

İnşaat Sektörü yüzde 6.6 büyüdü.

İnşaat sektörü yılın ilk çeyreğinde bir artış göstererek 0.37 puanlık olumlu etki yaptı ve yüzde 6.6 büyüdü.

3. Köprü Yollu İhalesi belli oldu.

3. Köprü Bağlantı Yolu ihalesini kazananı LİMAK- CENGİZ ORTAK GİRİŞİMİ OLDU. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'dan ilk açıklamalar.

240 Milyar dolarlık Suudi pazarı açılıyor

Suudi Arabistan'ın '2 milyon konut için işbirliği yapalım' teklifinin ayrıntıları netleşiyor. 300 milyon metrekarelik inşaat talebi, Türk müteahhitleri için 240 milyar dolarlık pazar demek..

37. YAPI FUARI - Tüyap İstanbul 2014

TÜRK YAPI SEKTÖRÜNÜN VE BÖLGENİN EN BÜYÜK BULUŞMASI 1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getirdi.

2. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi

Kentsel Dönüşüm kapsamında yenilenmesi planlanan yaklaşık 7 milyon konutun yüzde 2-3 e dahi yeşil bina olarak tasarlanırsa 2023' e kadar ülke ekonomisinde 470 milyon dolar; 7 milyon konutun tamamı yeşil bina olursa 26 milyar dolarlık enerji ve su tasarrufu sağlanacak..

ISG Yeşil Kuruluş ünvanını almaya hak kazandı

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Terminal İşletmecisi Isg, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden ‘Yeşil Kuruluşâ€™ Sertifikası Aldı

Mail Listesi

Mail listemize kayıt olarak firmamız hakkında ki yeniliklerden bilgi sahibi olabilirsiniz !

Sosyal Medya Linklerimiz

Firmamızı Sosyal Medyadan takip edebilirsiniz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı 6. Cadde No: 1
Daire :119 Beyaz Tower İkitelli - Başakşehir / İstanbul
0212 671 61 02
0212 671 43 02
Ceviz Bilişim

© 2013 Oscar İstanbul All rights reserved.